Aktuality

Budeme SB?

20. září 2008 v 13:48 | MarTii
Chceš spřátelit? =) žádné podmínky nemám,zdá se mi kravina být vázána na to abych chodila ke každýmu SB a musela psát komenty,když se mi prostě chce a zajmul mě nějaký vás článek tak vám komentík napíšu a tudíž to platí i pro vás,klidně sem chodit nemusíte,stačí mi když si mě přidáte ;)
Pokud tedy máš zájem spřátelit napiš mi pod komentáře tyto údaje ↓
1. Přezdívka
2. Adresa tvého blogu
3. Proč chceš spřátelit?
Pak jenom vyčkejte a já vám odepíšu na blog že sem si vás přidala ;)
Pokud si mě budete tedy chtít přidat mám tady svůj banner a ikonky...

HOTOVO

20. září 2008 v 13:01 | MarTii
Tak rekonstrukce hotová,změnila sem trochu články a ted si du přidat new SB ;) mam taky new design a new menu jo a za to opakování menu vděčím Arii,díky xD jinak jak se vám líbí new designek? =)

REKONSTRUKCE

18. září 2008 v 18:55 | © martina
rekonstrukce,udělám new design,poupravím rubriky a článečky a možná i nějaké rubriky přibidou ;) hlavně sem chtěla říct že sem si vymyslela new přezdívka a tou bude MarTii (martina) takže čekujte new designek a nečekujte ted článečky,já pak písnu až bude rekonstrukce hotová ok? xD :)) tak papa

omlouvám se ale nestíhám =(

14. září 2008 v 16:31 | © martina
je to prostě na pytel =( nestíhám,a tudíž nemám čas na blog,jo a mám novinku,během mé nepřítomnosti na blogu sem konečně dostala vytouženýho roboráčka Rybíze,přijel k nám až z Karlových Varů!! :) brzy hodím fotky,ale ted to tu jdu zrekonstruovat ;) zatím pá! =)
 
 

Reklama